MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Modisthuvud 13464161

nr 1346 4161

Modisthuvud

1930s, painted plaster. Height: 32, wear.

30-tal, bemålad gips. Höjd: 32 cm

Condition: slitage

600

SEK 800

Monday September 7 2020
at 18:01:46